Sťahovanie byty a kancelárie

 

Sťahovanie PROFI - SLIVKA

Profesionálne sťahovacie služby

Poskytujeme komplexné služby v oblasti sťahovania.
Využitím našich služieb sa zbavíte zbytočných starostí ako sa presťahovať. Váš nábytok a osobné veci presťahujeme s maximálnym dôrazom na bezpečnosť pri manipulácii s ním.
Spoločnosť je vybavená špeciálnym naradím a technologickými prostriedkami ako aj skúsenosťami na presťahovanie ťažkých bremien, ako sú trezory, klavíry, stroje a zariadenia.

Sťahovanie SLIVKA má pobočky na území Slovenska pod názvom

Naše služby poskytujeme na celom území Slovenska a Európy pre bankové, telekomunikačné, vodárenské, energetické a súkromné spoločnosti.

Pre zákazníkov, ktorí nemajú záujem o komplexné zabezpečenie sťahovania, ale majú záujem o prenájom, alebo kúpu pracovných pomôcok ponúkame: predaj baliaceho materiálu a pracovných pomôcok ako: kartónové krabice rôznych rozmerov, kartónové krabice s ramienkom na sťahovanie šiat a oblekov, vlnitá lepenka, lepiaca páska, fixačná stretch fólia, bublinková fólia, popisné etikety, skladacia prepravka, PVC vrecia, papierové vrecia, ochranné rohy, prepravka na kvety.

Spoločnosť preberá plnú zodpovednosť za svoje aktivity. Taktiež ručíme za maximálnu diskrétnosť a serióznosť. Samozrejmosťou je poistenie zodpovednosti za spôsobené škody vozového parku, firmy a skladových priestorov spoločnosti v prípade neočakávaných udalostí.

Využitím našich služieb sa zbavíte zbytočných starostí, ako sa presťahovať. Váš nábytok, ťažké bremená a osobné veci presťahujeme s maximálnym dôrazom na bezpečnosť pri manipulácii s ním.

Sťahovacie služby prevádzkujeme v meste Zvolen, Banská Bystrica, Nitra, Žilina, Košice a Bratislava. V prípade dojednania vieme operatívne vytvoriť ďalšie pobočky, podľa požiadaviek zákazníka. Dokážeme presťahovať ľudí a firmy v rámci celej Európy. Zamestnávame do 20 zamestnancov, ktorý sú odborne vyškolený, ako váš nábytok, ťažké bremená a osobné veci zabalia, prepravia a presťahujú.

Ponúkame možnosť si zakúpiť baliaci materiál, ako: kartónové škatule rôznych rozmerov, špeciálna kartónová škatuľa s ramienkom na sťahovanie oblečenia na vešiaku, aby vaše veci zostali nepokrčené a nepoškodené, fixačnú fóliu, bublinkovú fóliu, PE vrecia, lepiaca páska, vlnitá lepenka, papierové vrecia, baliaci papier, popisné etikety, ochranné rohy, skladacie prepravky, prepravky na kvety, prípadne kartónové škatule na objednávku podľa vašich predstáv a rozmerov.